Мокляк Оксана Іванівна

викладач кафедри загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов

Контактна інформація

Службова адреса: м. Полтава, вул. Остроградського, 2.

Службовий телефон: (05322) 2-05-04

e-mail: pnpu32@gmail.com

Трудова і професійна діяльність

У 2005 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г.Короленка. Здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та німецької мови і зарубіжної літератури.

2005–2006 рр. – навчалася в магістратурі Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови і літератури. Працювала вчителем української мови та літератури в Полтавській загальноосвітній школі-інтернаті № 1.

2006–2008 рр. – асистент кафедри загального і слов’янського мовознавства Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

2008–2014 рр. – аспірантка кафедри загального і слов’янського мовознавства та журналістики Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

З 2014 року – викладач кафедри загального і слов’янського мовознавства та іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Навчальна і методична робота

Дисципліни, які викладає: теорія мови, сучасна українська мова, риторика. Організація науково-дослідної роботи студента-філолога.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: досліджує проблеми прагмалінгвістики, ономастики.

Має 21 публікацію. Керувала написанням курсових робіт. Результати студентської науки представлено в доповідях на студентських конференціях, висвітлено в 5 одноосібних статтях.

Організаційна робота

Виконує обов’язки куратора академічної групи.

Завантажити список публікацій