Криницька Наталія Ігорівна

Доцент

Контактна інформація:

Службова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Остроградського, 2

Службовий телефон: (05322) 2-08-54

e-mail: nataliakrin@rambler.ru

Трудова й професійна діяльність

Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка; учитель російської мови і літератури та англійської мови, диплом з відзнакою

Тема дисертації: «Фантастичні твори Урсули Ле Гуїн: онтопоетичні аспекти» (ДНУ імені Олеся Гончара, науковий керівник – проф. Міхільов О.Д, ХНУ імені В.Н. Каразіна)

Спеціальність: 10.01.04 – література зарубіжних країн

Трудова діяльність:

СШ № 14 м. Полтави – учитель англійської мови

СП «Сільф» – референт-перекладач

ПДПУ імені В.Г. Короленка – викладач кафедри романо-германської філології; викладач кафедри англійського і слов’янського мовознавства

ХНУ імені В.Н. Каразіна – аспірант кафедри історії зарубіжної літератури та класичної філології

ПДПУ імені В.Г. Короленка – старший викладач кафедри англійської філології

ПНПУ імені В.Г. Короленка – доцент кафедри англійської філології; в.о. завідувача кафедри англійської філології; завідувач кафедри англійської філології; доцент кафедри англійської та німецької філології; завідувач кафедри романо-германської філології.

З 2003 р. – член Російського товариства з вивчення культури США (RSACS) та Європейської асоціації американістів (EAAS); з 2005 р. – член Центру американських літературних студій в Україні (CALSU), який діє на базі Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України за підтримки Посольства США в Україні (м. Київ); з 2009 р. – член TESOL-Ukraine (Української асоціації викладачів англійської мови як іноземної); з 2012 р. – член Української асоціації когнітивної лінгвістики і поетики.

Організаційна робота

Виконувала обов’язки заступника декана факультету філології та журналістики з наукової роботи та члена вченої ради ПНПУ імені В.Г. Короленка; член ради факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка; голова Полтавського міського клубу інтелектуальних ігор; заступник голови Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?».

Нагороди, почесні звання

Почесна громадянка міста Луїсвілль (штат Кентуккі, США).

Має почесні грамоти Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та ПНПУ імені В.Г. Короленка.

Навчально-методична робота:

Дисципліни, які викладає:

Наукова робота

Коло наукових інтересів: фантастична література, американська література, онтопоетика

Здійснює керівництво кваліфікаційними та курсовими роботами.

Керувала дослідженнями, що посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури»: у 2009 р. – І місце, у 2010 р. – ІІ місце.

Є організатором щорічних міжнародних студентських конференцій з питань філології.

Завантажити список публікацій